Партнери

BELGIN

BELGIN пропонує високоякісну продукцію в наступних категоріях: «Рідини для металообробки», «Промислові мастильні матеріали», «Матеріали для чорної і кольорової металургії», «Технологічні масла», «Мастильні матеріали для скляної та трубної промисловості», «Масла для текстильної та харчової промисловості »,« Мастила », а також інші промислові мастильні матеріали для різних галузей — в 34 групах продуктів з 1.000 різними синтетичними, напівсинтетичними і мінеральними типами продукції для промисловості і потр ебітелей у всьому світі.

 

LUBEX

Високоякісні мастила для автомобілів виробляються під брендом LUBEX на підприємстві BELGIN OIL, яке має міжнародні сертифікати стандартів якості, такі як сертифікат системи управління якістю ISO 9001-ТSЕ ISO 9001, сертифікат системи екологічного менеджменту ISO 14001.

BELGIN OIL має великий досвід, ноу-хау і необхідні знання в галузі промислових мастильних матеріалів з 1953 року, які тепер представлені в автомобільній промисловості автомобільними мастильними матеріалами LUBEX, які експортуються та використовуються в більш ніж 40 країнах.

Лабораторії BELGIN OIL, де вдосконалюється LUBEX, володіють достатньою компетенцією і сучасними технологіями, а також мають сертифікат турецького стандарту, сертифікат ISO 17025 та акредитовані в TURKAK (турецьке агентство з акредитації).

Автомобільні мастильні матеріали LUBEX виробляються шляхом змішування високоякісних базових масел з новітніми присадками, виготовленими за новітніми технологіями, що є результатом багаторічного процесу науково-дослідних робіт в лабораторіях BELGIN OIL, і відповідають міжнародним і європейським стандартам. Автомобільні мастильні матеріали LUBEX представлені на ринку синтетичними, напівсинтетичними або мінеральними продуктами різної в’язкості.

LUBEX має більше 40 схвалень ОЕМ від міжнародних авторитетних виробників, число яких постійно зростає.

Для отримання додаткової інформації та ознайомлення з продуктом, відвідайте веб-сторінку «Belgin Oil»: www.belginoil.com/en